Esaias Thorén teckning
2014-03-28
237225
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Kvinna på Café - Paris, akvarellerad pennteckning på papper, signerad och daterad E. Th Paris 1927, 22x14 cm