Kinesiska terriner 1700-tal
2014-03-28
237199
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TERRINER, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, en saknar lock, längd ca 28 cm
Terrinen med lock har omfattande lagning