Mansporträtt oljemålning
2014-03-28
237198
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (holländsk skola 1800-tal): Mansporträtt, olja på plåt, 23x18 cm
Krackeleringar