Kinseiska fat och tallrikar
2014-03-28
237177
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT/TALLRIKAR, porslin, Kina, 1800- och1900-tal, varierande dekorer i bl a famille rose, diameter 11-24 cm
Nagg, sprickor