Vas Kina 1700-tal
2014-03-28
237157
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1700-tal, figural dekor i underglasyrblått, nedslipad mynning med metallmontering, höjd 10 cm
Nedslipad mynning med nagg