Lena Cronqvist färglitografi
2014-04-03
237128
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CRONQVIST, Lena (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. färglitografi, 73x53 cm