Evert Lundqvist etsning
2014-04-03
237123
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LUNDQVIST, Evert (1904-1994): Spade, signerad Evert Lundqvist, 9/50, etsning, 38x18 cm
Smärre gulnad