Oljemålning
2014-04-01
237070
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
FUCHS, Johann Georg (Augsburg 1600-tal), efter: Porträtt av ädling, bär datering MDCLXX, olja på duk, 74x54 cm
Senare spännram, krackeleringar, smärre hål