Bordslampa jugend
2014-03-27
237046
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, jugend, förgylld stomme, dekor av blomsterslingor, skärm i vitt glas, höjd 37 cm
Slitage