Bengt Lindström litografi
2014-03-27
237031
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström, 21/100, litografi, 65x49 cm