Axel Lind olja
2014-04-17
237006
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LIND, Axel (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 64x100 cm
Skada i duk