Ytterfoder mässing
2014-03-27
237005
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
YTTERFODER, mässing, 1800-talets första hälft, hänklar i form av lejonmaskaroner och fotavslut i form av lejontassar, höjd 17, invändig diameter 18 cm
Bucklor