Vaser Kina
2014-03-27
236997
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 6 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 11,5-19,5 cm
Nagg