Samling äldre böcker i blandade ämnen

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÄLDRE BÖCKER, äldre litteratur i blandade ämnen, främst 1700- & 1800-tal, varierande band.

Varierande skick, skador och defekter.

236910

2014-03-27