Uppläggningsfat Kina 1700-tal
2014-03-27
236882
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor med blommor och fjärilar i underglasyrblått, längd 33 cm
Glasyrnagg