Fat Kina 1700-tal
2014-03-27
236873
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 10,5-13 cm
Nagg, spickor