Assietter Kina 1700-tal
2014-03-27
236871
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ASSIETTER, 6+4+2 st., porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 16-16,5 cm
Nagg, sprickor