Tallrikar Kina 1700-tal
2014-03-27
236870
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TALLRIKAR, 14 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 23 cm
Nagg, sprickor