Smörterrin Kina
2014-03-27
236865
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SMÖRTERRIN med lock och fat, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, samtida lock och fat, längd 20 cm
Smärre nagg