Figurin Kina 1800-tal
2014-03-26
236854
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FIGURIN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, föreställande skrattande pojke, höjd 18 cm
Nagg