Figurin Kina 1700-tal
2014-03-26
236851
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURIN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, föreställande skrattande pojke, höjd 16 cm
Nagg, hand saknas