Figurin, Kina, 1700-tal
2014-03-26
236848
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURIN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, förställande skrattande pojke, höjd 21 cm
Lagning, nagg, sprickor