Christina Knall litografi
2014-03-27
236809
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KNALL, Christina (född 1947): Baren, signerad Christina Knall, färglitografi, numrerad 51/290, 59x47 cm