Richard Ryan färgserigrafi
2014-03-26
236780
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYAN, Richard (född 1974): "Red dress" ur Manhattan in fashion, signerad och numrerad Ryan HC 15/30, färgserigrafi, 48x62 cm