Peter Dahl färglitografi
2014-03-26
236759
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, ur Fredmans epistlar, signerad, färglitografi, 42x28 cm