Tallrikar Kina 1700-tal
2014-03-26
236757
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅLFAT, FAT, TALLRIKAR, 11+1 djup, porslin, Kina, 1700-tal, varierande dekor i famille rose, diameter 23-34 cm
Nagg, sprickor, lagningar