Einar Jolin färglitografi
2014-03-26
236753
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, 203/360, färglitografi, 45x55 cm