0ljemålning
2014-03-27
236731
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marint motiv, otydligt signerad C. K. Blake?, olja på duk, 25x40 cm
Smärre dukskador