Lars Boethius oljemålning
2014-03-26
236710
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Blomsterstilleben, signerad Boethius, olja på pannå, 40x32 cm