Lars Florén oljemålning
2014-03-26
236707
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FLORÉN, Lars (1889-1979): Motiv från Djupvik, Öland, signerad och daterad L Florén -44, olja på duk, 46x65 cm