Nadezda Streltsova olja
2014-03-26
236698
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STRELTSOVA, Nadezda (född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, 80x52 cm