Kinesisk skål 1700-tal
2014-03-25
236623
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av blommor och scrolls i famille rose, diameter 22,5 cm
Hårsprickor, kantnagg