Bordslampa 1930-tal
2014-03-25
236602
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1930-tal, grönlackerad med kromade detaljer, justerbar skärm och fot, höjd 44 cm
Slitage