Gräddkanna bägare silver
2014-03-27
236587
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
GRÄDDKANNA, Birmingham, BÄGARE, Irland, sterlingsilver, 1800-talets andra hälft, höjd 8,5-15 cm, vikt ca 360 g
Bägare med bucklor