Jirlow färglitografi
2014-03-25
236586
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Skärgårdsbåt", signerad L. Jirlow, 160/310, färglitografi, 38x56 cm