Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-03-25
236475
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, blomsterstilleben, monogramsignerad OVB, olja på duk, 60x50 cm