Oskar Bergman oljemålning
2014-03-24
236435
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Bergslandskap, signerad och daterad Oskar Bergman 1923, olja på duk, 46x66 cm