Karl Axel Pehrson färglitografi
2014-03-25
236418
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -93, HC, färglitografi, 33x41 cm