Nils Carlstedt oljemålning
2014-03-24
236414
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARLSTEDT, Nils (1898-1980): Motiv från Ursvik, signerad och daterad 1932?, olja på duk, 39x33 cm