Silverfat
2014-03-24
236400
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, sterlingsilver, stämplat M. Hansen, 1900-tal, gravyr med fartyget Skagen, diameter 32,5 cm, vikt ca 880 g