Sven Erixson oljemålning
2014-03-24
236284
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Röda blommor i blå vas", signerad Sven Erixson, olja på pannå, 42x33 cm