Marc Chagall färglitografi
2014-03-24
236269
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985) efter: Naken kvinna med bukett, färglitografi, signerad i plåten, 8x36 cm