Vaser med hänklar
2014-03-24
236267
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KARAFFER/VASER, 2 st, glaserad keramik, 1900-talets början, Rörstrand, höjd ca 18-20 cm
Den större med nagg