Roberto Matta färglitografi
2014-03-24
236261
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Roberto (Chile,1911-2002): Figurkomposition, signerad Matta, numrerad 99/100, färglitografi, 52x74 cm