Wakizashi
2014-04-10
236259
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WAKIZASHI, mumei, nagasa 50,2 cm, tsuba i järn, svart lacksaya
hårt putsat, tillverkningsskador, slitage