Mössbord 1800-tal
2014-03-22
236208
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MÖSSBORD, 1800-talets första hälft, låda i sargen, bemålat, höjd 77, 133x72 cm