Pierre Olofsson litografi
2014-03-22
236175
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLOFSSON, Pierre (född 1921): Komposition, signerad Olofsson, 7/60, färglitografi, 10x16 cm