I Morsing "Blånande inlopp"
2014-03-22
236148
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MORSING, Ivar (född 1919): "Blånande inlopp", signerad och daterad I Morsing -59, olja på duk, 73x92 cm