Laila Prytz färgkrita
2014-03-22
236128
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PRYTZ, Laila (1907-1982): Kubistisk komposition, signerad och daterad Laila Prytz 68 Paris, färgkrita, 27x38 cm