Stolar 1700-tal rokoko
2014-03-22
236111
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 1700-tal, rokoko, bemålade
Skador renoverade och kompleterade